Hangi Kargo Şirketi İle Çalışıyorsunuz ?

Siparişleriniz  MNG Kargo aracılığı ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Kargom Ne Zaman Ulaşır ?

Teslimatlar bulunduğunuz adresin il. ilçe, köy ve ya kasaba gibi, yerleşim konumunuza göre 1 -7 gün arası değişiklik göstermektedir.

Ürünler Hangi Zaman Diliminde Teslim Edilir ?

Siparişleriniz MNG Kargoları tarafından Cumartesi. Pazar ve Resmi tatiller hariç 09:00 -18:00 arasında sistemde tanımladığınız teslimat adresine ulaştırılmaktadır.

Kargo Gelmiş Fakat Evde Yoktum. Ne Yapmalıyım ?

Siparişiniz ait olduğu kargo tarafından adresinize getirildiğinde, adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakmaktadır ve www.markamindirim.com'dan yetkili kişi sizi arayarak kargonuzun şubede beklediğinin bilgisini verir.

3 (üç) gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından www.markamindirim.com'a iade edilir. Ürünü teslim almak için herhangi bir talebiniz tarafımıza ulaşmamış ise siparişinizin iptali gerçekleştirilmektedir. Teslimatla alakalı yaşadığınız kargo sıkıntılarını çağrı merkezimize iletebilirsiniz.

Kargo Firması İle Sorun Yaşıyorum. Ne Yapmalıyım ?

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Hangi sebepten olursa olsun kargoyla alakalı yaşadığınız tüm sıkıntıları anında 0(535) 253 72 01'ü  arayarak bilgilendirebilirsiniz.

Bulunduğum Yerde Kargo Firması Yok. Siparişlerimi Nasıl Teslim Alacağım ?

Türkiye'nin her noktasına ürün teslimatı yapılabilmektedir. Bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölgelerden belirli günlerde ürünlerinizin teslimatı gerçekleştirilir.

Kargomu Teslim Almadım. Tekrar Sipariş Oluşturabilirmiyim ?

Kapıda ödeme seçeneği ile teslim alınmayan siparişiniz bulunduğunda, sistem tarafından engellenerek sadece kredi kartlı sipariş seçeneği tarafınıza sunulmaktadır.