₺44,95 KDV Dahil
₺72,95 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Yeni Ürün
₺44,95 KDV Dahil
₺72,95 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Yeni Ürün
₺44,95 KDV Dahil
₺72,95 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Yeni Ürün
₺44,95 KDV Dahil
₺72,95 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Yeni Ürün
₺44,95 KDV Dahil
₺72,95 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Yeni Ürün
1

Bel Çantası

Bel çanta kullanımı rahat ve işlevli olma yönü ile tercih edilmektedir. Çantalar kişi üzerinde engel ve yük olma hissi verilmesi çanta kullanım tercihlerinin değişmesi ile sonuçlanmaktadır. Son zamanların trendleri olan bel çantası kullanımının aşırı rahatlığı ile yine ürün kalitemizden kaynaklanmaktadır. Günlük hayatta kadın bel çantası veya erkek bel çantaları modelleri ile muhteşem ürüne kavuşturmaktayız. Çanta bölümünden bel çantası kadın ya da erkek belden çanta alanı tercih edilerek aranan ürün sıralamasına öncü olmaktayız. Bel çantaları kullanımının pratik ve rahat olması ile gün içerisinde engel olmadan kolaylık sağlamaktadır. Çanta taşıdığınızı unutturacak kadar mükemmel belden çanta model özelliği taşımaktadır.

Bel Çantası Kullanımı

Bel çantası kullanım şekli olarak bel kısmına ayarlanarak kullanılır iken aynı zamanda yandan çapraz şeklinde takarak kullanım şekli mümkün olabilmektedir. Gün içinde hızlı hareket zamanlarında kola takılarak kullanım şekli de kullanılma imkanı bulunmaktadır. Bel cantasi aynı zamanda erkekler için de kullanılması mümkündür. Model yapısı gereği ihtiyaç duyan her kesim rahatlıkla kullanılabilmektedir. Erkek müşterilerimize özel bel çantası erkek modellerimiz ve renklerimiz mevcuttur. Spor yapan gençler veya seyahat anında da kullanılması inanılmaz kolay ve rahattır. Güvenle eşyaların taşınması ve engelleme yapmadan gün boyu rahat edin.

Bel Çantasında Renkler ve Modeller

Bel çantaları normal diğer çantalar gibi bol renk seçenekleri ile sunulmaktadır. Renklerin dışında çeşitli desen seçenekleri de mümkündür. Her kesime özel itina ile üretilen ürünler ile genç ve orta kesim gibi pek çok alan için özel üretim modelleri bulunmaktadır. Sade renkler olarak siyah bel çantası ile en çok tercih edilen üründür.

Bel Çantası Sipariş

Hızlı sipariş yöntemi ile kolaylıkla ve en güvenilir şekilde işlemi gerçekleşmesi mümkün olmaktadır. Ürünler içerisinde beğenilen bel çantası bayan veya erkek bel çantası ürünler arasından tercih edilerek sipariş oluşturulması mümkündür. Türkiye'nin her yerine olan kargo imkanı ile en kısa sürede bel çantasi ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Ürünlerde bel cantasi modelleri uygun fiyatlı olmasına ek indirim fırsatlarını kaçırmayın.

Bel Çantası Kargo ve Ödeme

Bel çanta modellerine ulaşım imkanı oldukça kolay gerçekleşmektedir. Sipariş oluşturulan ürünlere hızlı kargo ve paketleme ile en kısa sürede ulaşılmaktadır. Ödeme seçeneği imkanları istenilen seçenekler doğrultusunda büyük kolaylıklar sağlamaktadır.