₺19,95 KDV Dahil
₺37,95 KDV Dahil
%47 İndirim
%47İndirim
Yeni Ürün
1

Defter

Defter satın almak isteyen herkesin ilk tercihi olan mağazamız defter çeşitliliğinde ve kalitesinde daima en üst seviyede hizmet veriyor. Mağazamızda ucuzluk ve kalite bir aradadır. Satış politikamız her şeyden önce müşteri memnuniyetini korumaktır. Bu yazıda, çok satılan defterler konusunda bilgi verilecek ve defter türleri konusunda bilinmeyenler paylaşılacaktır.

Her Çeşit Defteri Bulabileceğiniz Tek Yer

En güzel defterler ve farklı defterler arayan her kişiye hitap eden firmamız birçok ihtiyacın karşılanması için hizmetlerini sürdürüyor. Defter çeşitlerimiz aşağıdadır:

  • Not defteri,

  • Resim defteri,

  • Müzik defteri,

  • Matematik defteri.

Bu sayılan defterlerin haricinde daha birçok çeşitte defter bulabilir ve satın alabilirsiniz. Bu defterler kendi alanında en kalitelisi ve baskılı olanlarıdır. Sert kapaklı defter veya desen içeren defterler de raflarımızdadır. Her türden defter modelleri için bizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Defterde En Uygun Fiyatlar Burada

Değişik defterler arandığında elbette kalite kadar fiyat da çok önemlidir. Bu sebeple, hem baskısı hem kağıt kalitesi hem de bütçeye uygun fiyatla mağazamız hafta sonları da hizmetinizdedir. Defterlerin fiyatları yaprak sayısı, büyüklük gibi unsurlara göre değişiyor ve en cazip fiyatlarda satışını yapıyoruz. Güzel defterler denildiği vakit mağazamıza gelerek farklı modelleri bulabilirsiniz.

Öğrenci Dostu Hizmet Veren Firma

Desenli defterler arayan herkese ve büyük oranda öğrencilere hitap eden firmamız her zaman öğrencilerin tercih ve beğenilerine göre defter satışı yapar. Bu nedenle bir öğrenci geldiğinde aradığı her çeşit defteri mağazamızdan bulabilir. Öğrencilere toplu alışverişlerinde çeşitli indirimler de yapıyoruz. Öğrencilerin istediği boyutta, renkte ve sayfa sayısında modeller mevcuttur. Bazı defterler 40-60-80 yaprak iken bazı defterler 180-220-250 yapraktan oluşuyor.

Bazı defterler küçük-orta-büyük boylarda iken bazı defterler en ve boyuna göre değişiyor. Bu sebeple defter satın alırken birçok model, desen ve boyut konusunda öğrencilere her türlü kolaylığı sağlıyoruz. Bu şekilde her türlü yeniliğe açık olarak farklı türden defterleri de satıyoruz. Defter modelleri konusunda iddialı bir firmayız ve yediden yetmiş yediye her türden defteri bünyemizde barındırıyor ve satışını yapıyoruz.

Her Yere Hizmet Götüren Tek Firma

Defter satın al denildiğinde en bilinen firmayız. İnternet sitemizden verilen siparişlerde en kısa sürede teslimatı yapıyor ve her öğrencinin yüzünü güldürüyoruz. Bu süreçte her zaman öğrencilerin beklentilerini karşılamaktan mutluluk duyuyoruz. Sipariş verirken kapıda veya kredi kartıyla ödeme seçeneklerini de sunarak farklı alternatifleri de sunuyoruz. Herkes kendi istediği şekilde siparişini tamamlıyor ve dileyenler bizzat mağazamıza gelerek de satın alma işlemini yapabiliyor. Defter çeşitleri konusunda kafa karışıklığı yaşayan herkese yönelik broşürlerimiz mevcuttur. Bu sayede rahatlıkla seçim yapılabilir.