₺24,95 KDV Dahil
₺44,95 KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
Yeni Ürün
₺24,95 KDV Dahil
₺44,95 KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
Yeni Ürün
₺24,95 KDV Dahil
₺44,95 KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
Yeni Ürün
1

Eldiven

Eldiven insanlar tarafından kullanılan aksesuarlar arasında yer alır. Genel işlevi elleri üşümekten korumak olan eldivenler günümüzde farklı tarzlar oluşturmak için tercih edilir. Özellikle klasik eldivenleri kullanmak istemeyenler için satışa sunduğumuz pati eldiven çeşitlerimiz insanların kendilerini mutlu hissedecekleri sevimli ürünlerdir.

Rengarenk Peluş Eldivenler

Pati eldivenlerimiz aynı zamanla parmaksız olarak tasarlanmış ürünlerdir. Elde bir aksesuar gibi görünürler. Üretiminde peluş tercih edildiği için yumuşak olan ürünlerdir ve bu sayede ellerin rahatsız olmasını engellerler. Aksesuar olarak eldiven kullanmayı tercih eden müşterilerimiz için hazırladığımız peluş patili eldiven çeşitleri rengarenk ürünlerdir.

Bu ürünlerimizin renk seçenekleri arasında şunları bulmak mümkündür;

  • Mor
  • Kahverengi
  • Beyaz
  • Mavi
  • Siyah

Mor rengi seven biriyseniz mor pati eldivenimiz tam size göredir. Eldivenin rengini görselde görebilir ve beğenmeniz durumunda sepete ekleyerek siparişinizi verebilirsiniz.

Sevimli Gösterecek Parmaksız Eldivenler

Parmaksız eldiven kadın müşterilerimiz tarafından tercih edilebilecek bir üründür. Çünkü bu ürünler kullanan kişiye sevimli bir görünüm kazandırırlar. İçinizdeki çocuğu ortaya çıkarmak isterseniz sizi sevimli gösterecek bu ürünlerimizden birisini tercih edebilirsiniz. Mavi rengi seviyorsanız mavi patili eldiveni beyaz seviyorsanız beyaz patili eldiveni satın alabilirsiniz. Ödeyeceğiniz uygun ücret sayesinde kaliteli olan ürünlerimize uygun fiyatlarla tercih edebilirsiniz.

En Fazla Tercih Edilen Yarım Eldivenler

Kadınlar tarafından en fazla tercih edilen eldivenler arasında yarım eldivenlerimiz yer alıyor. Yarım eldiven parmakları tamamen kapatmadığı için tam olarak ısıtma işlevi görmüyor ancak ellerin dikkat çekmesini sağlıyor. Peluş oldukları için gösterişli görünüyorlar ve bu sayede insanların dikkati eldivenlere yoğunlaşabiliyor. Eğer aksesuar olarak eldiven tercih ediyorsanız ürünlerimizi incelemeden kararınızı vermeyin.

Ülkenin Her Yerine Ekonomik Kargo Avantajı

Aksesuar eldiven alışverişlerinde ülkenin her yerine ekonomik kargo avantajı sunuyoruz. Parmaksız eldivenlerimizden satın alan müşterilerimiz 100 TL üzeri alışveriş yaptıklarında kargo ödemeden ürünlerini satın alabiliyorlar. Ülkenin her yerine sunduğumuz ekonomik kargo imkanıyla müşterilerimizin beklemeden eldivenlerine sahip olmasını sağlıyoruz. Ürünlerimiz mesafeye bağlı olarak tahminen 3 gün içerisinde sahibine ulaştırılıyor.

Sipariş ardından 24 saatte kargo verdiğimiz için beklenilecek süre 4 gün olabiliyor. Parmaksız eldiven satın al imkanından yararlanarak parmaksız eldivenlerimizi teslim alanlar içinse 15 gün içinde iade fırsatı sunuyoruz. Böylelikle müşterilerimizin mağdur olmalarını önlüyoruz. Sizlerde aksesuar olarak kullanmak için parmaksız peluş eldivene sahip olmak isterseniz vakit geçirmeden siparişinizi verebilirsiniz.